RU | EN      
           
";} else $news_f = ""; if (file_exists("nimages/".$news_it[0]."_2_s.jpg")) {$news_f2 = "";} else $news_f2 = ""; print ""; } ?>
Laipni lūdzam!
 
Jāpamēģina!
 
Piedāvājums profesionāļiem.
Fotomodeļu aģentūra “Portfolio” strādā kā ar profesionāliem modeļiem, tā arī ar iesācējiem. Mēs pastāvīgi esam jaunu seju meklējumos, lai atlasītu labākos no labākajiem. Mūsu aģentūra uztur pastāvīgo kontaktu ar dažādiem speciālistiem reklāmas jomā, pazīstamiem fotogrāfiem, dažādiem žurnāliem, moderniem apģērbu dizaineriem, stilistiem, vizāžistiem un citiem profesionāļiem kā Latvijā, tā arī ārzemēs.
 
Mēs ielūdzam jūs pierakstīties uz bezmaksas fotosesiju!
Atnākot uz fotomodeļu aģentūru “Portfolio”, jūs iegūsiet reālu iespēju savā karjeras izaugsmē. Mēs palīdzēsim jums veikt pirmo soli reklāmas, mākslas un modes pasaulē un bezmaksas izveidosim jums fotoproves, kā arī izvietosim jūsu portfolio uz sava saita. Profesionāļi, kuri atrodas jaunu seju meklējumos un pastāvīgi izskata mūsu jaunus piedāvājumus, var izvēlēties tieši jūs! Tad jūs saņemsiet ielūgumu un tiksiet aicināts uz fotosesiju studijā vai citam darbam.
tālāk >>>

 

Visa reklāmas un modes pasaule ir jaunu modeļu meklējumos priekš dažādiem projektiem. Mūsu fotomodeļu aģentūra “Portfolio” plaši meklēs jaunas sejas un piedāvās tās Jums tālākajam darbam. Mūsu atšķirība ir tajā, ka, pirmkārt, mēs piedāvāsim jums tā saucamās “tīras” sejas, kuras netika pakļautas fotogrāfu, stilistu un vizāžistu darbam un, paskatoties uz kurām, jūs paši varēsiet noteikt, kā izskatīsies šie modeļi uz fotosesijas jūsu studijā.
Pastāvīgi pārskatiet mūsu saitu, un, agri vai vēlu, Jums obligāti kāds iepatiksies jūsu projektu īstenošanai!

Jaunumi
$news_f $news_f2 $news_it[1]
$news_it[2]
Kontakti
 
Meklēšana
 
Parakstīšanās

Adrese:
Mēbeļu salons „Lex Interior”, Rīga, Krasta 89 - 309
Mob. tālr.:
+ 371 29503080
E-mail:
info@portfolio.lv

 
ID:
meklēt
 
Parakstieties uz mūsu jauno modeļu ankešu izsūtīšanu pa e-pastu.
Jūsu e-pasts:
Parakstīties
* Jūsu e-pasta adrese nekādā gadījumā netiks nodota trešajām personām

meitenes | vīrieši | bērni | modeļiem | par mums | kontakti


Top.LV
portfolio © 2004 developed by WEBEXPRESS